Úvod » Vlasy » ARGAN + KERATIN - OLEJ NA VLASY 8v1


        

ARGAN + KERATIN - OLEJ NA VLASY 8v1

pre všetky typy vlasov

 

Číslo produktu: 87127
Použitie:: sérum - olej na vlasy
Objem: 150 ml
EAN kód: 5907609387127

ARGAN+KERATIN olej na vlasy 8v1

Prvý produkt doplňujúci vlasom keratín - elixír zo zlata - intenzívna obnova a regenerácia.

Efekt kozmetického salónu ihned po prvom použití! Technológia PRE-REPAIR 4D zaručuje okamžité zlepšenie vzhľadu a stavu vlasov. Intenzívne regeneruje aj veľmi poškodené a vysušené vlasy. Inovatívna receptúra bohatá na moderné aktívne zložky pôsobiace v súčinnosti s argánovým olejom a keratínom komplexne ošetruje vlasy od korienkov až po končeky. Účinne obnovuje poškodené, nadmerne vysušené aj farbené vlasy. Dodáva lesk, eliminuje krepatenie vlasov. Obnovuje pružnosť a zamatovú hebkosť. Ihneď po aplikácii sú vlasy lesklé, mäkké na dotyk, ľahko sa rozčesávajú.

Komplexný účinok 8v1 :

1.Obnova vlasového vlákna.

2.Hydratácia a jemnosť.

3.Výživa a posilnenie.

4.Intenzívna regenerácia.

5.Lesk od korienkov až po končeky.

6.Mäkké a pružné vlasy.

7.Ľahké rozčesávanie a styling.

8.Ochrana pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

 

Účinné zložky:

Arganový olej - regeneruje vlasy zvnútra a intenzívne vyhladzuje ich štruktúru. Posilňuje a hydratuje, dodáva hebkosť a pružnosť, chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Keratín - je základný stavebný kameň vlasov zodpovedný za ich stav a zdravý vzhľad. Keratín obnovuje vlasovú štruktúru prirodzeným spôsobom, hĺbkovo vyživuje a regeneruje. Vyhladzuje a dodáva lesk.

Lopúchový olej - posilňuje vlasové korienky, upokojuje podráždenie a svrbenie vlasovej pokožky. Vyživuje oslabené a poškodené vlasy, stimuluje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. Obnovuje zdravý a krásny vzhľad vlasov.

Vitamín A - veľmi dôležitý antioxidant, chráni vlasy pred škodlivými vplyvmi prostredia, poskytuje vlasom ochranu pred fénovaním, podporuje zdravý rast vlasov.

 

Použitie:

Naneste olej na ruky, vmasirujte malé množstvo oleja na mokré alebo suché vlasy a začnite modelovat. Produkt uľahčuje česanie vlasov, strihanie a styling.