Ako nakupovať
Ako nakupovat

Kto môže v našom e-shope nakupovať ?

V našom internetovom obchode môže nakupovať každá právnická osoba a osoby so živnostenským listom. Podmienkou je registrácia na našej stránke a minimálny odber v priebehu 30 dní 200€ s DPH

 


Spôsob objednávania

Objednávky sa realizujú prostredníctvom nákupného košíka alebo telefonicky. Po doručení Vašej objednávky Vám bude zaslaný mail s potvrdením vašej objednávky. Toto potvrdenie sa považuje za záväzné. V prípade neprevzatia tovaru si vyhradzujeme právo na úhradu nákladov spojených s poštovným a balným.

Spôsob doručenia

Vaša objednávka vám bude doručená kuriérskou spoločnosťou- platba pri prevzatí zásielky, alebo si ju môžete vyzdvihnúť osobne v sídle našej firmy na Ostravskej 6 v Košiciach

Cena a spôsob platby

Slovensko: K balíku do 5 kg účtujeme poštovné a balné 3.30 € (bez DPH)
K balíku od 5 kg do 10 kg účtujeme poštovné a balné 5 € (bez DPH)
K balíku od 10 kg do 30kg účtujeme poštovné a balné 8 € (bez DPH)
K objednávkam nad 200€ (bez DPH) poštovné neúčtujeme do 20kg.

Ochrana osobných údajov

Internetový veľkoobchod www.eveline.sro.sk sa v plnej miere riadi zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch.

Reklamácie

Reklamácie sa riešia podľa ustanovení Obchodného zákonníka. Zahájenie reklamačného procesu nemá vplyv na povinnosť kupujúceho riadne uhradiť faktúry. Taktiež nezodpovedáme za škody spôsobene dopravou tovaru, v takom prípade ihneď kontaktujte prepravcu. K reklamácii je nevyhnutné priložiť reklamačný lístok s uvedeým popisom závady. Oprávnená reklamácia bude vybavená buď opravou alebo výmenou tovaru.

Vyhradzujeme si právo všeobecné obchodné podmienky podľa potreby upravovať, taktiež v prípade vypredania skladových zásob tovar nedodať.