Úvod » Vlasy » BIO BURDOCK SÉRUM NA VLASY


        

BIO BURDOCK SÉRUM NA VLASY

pre jemné a oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu

 

Číslo produktu: 44489
Použitie:: sérum - olej na vlasy
Objem: 150 ml
EAN kód: 5907609344489

bio BURDOCK sérum na vlasy

Burdock Sérum obsahuje účinné prírodné látky podporujúce biologickú regeneráciu vlasov. Pre jemné a slabé vlasy so sklonom k ​​vypadávaniu. Viditeľné výsledky už po prvom použití. Podporuje krvný obeh a metabolické procesy v pokožke hlavy, posilňuje vlasové korienky, stimuluje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. Špeciálna receptúra ​​po nastriekaní na vlasy napomáha obnove poškodeným vlasom. Jemný ochranný film dodáva objem, silu a brilantný lesk. Vlasy sa po aplikácii ľahko rozčesávajú.

  • Zabraňuje vypadávaniu vlasov
  • Zabezpečí ľahké rozčesanie
  • Posilňuje vlasové korienky
  • Stimuluje rast vlasov
  • Zdvojnásobí objem bez stenčenia vlasov
  • Predĺži životnosť farbeným vlasom a stálosť vašej obľúbenej farby

 

Účinné látky:

Lopúchový olej - v kombinácii s ďalšími prírodnými ingredienciami dodá vlasom vzdušnosť a pružnosť, odstraňuje lupiny a má upokojujúce účinky na pokožku hlavy.

Arganový olej - známy pre svoje vyživujúce vlastnosti, poskytuje hlbokú výživu a pomáha obnoviť vlasovú štruktúru, zanecháva vlasy hodvábne hladké, jemné a žiarivé. Chráni vlasy pred vysokými teplotami, poškodením a škodlivými účinkami UV žiarenia. Má tiež upokojujúce účinky na pokožku hlavy.

 

Použitie:

Nastriekajte na vlhké alebo suché vlasy zo vzdialenosti 30cm. Jemne vmasírujte do vlasovej pokožky. NEOPLACHUJTE. Pre čo najlepšie výsledky používajte 2-3x týždenne spolu s ďalšími výrobkami z rady bioBURDOCK.