Úvod » Telo » EVELINE Body Caremed Q10 intenzívne spevňujúce telové mlieko


        

EVELINE Body Caremed Q10 intenzívne spevňujúce telové mlieko

telový balzam pre suchú pokožku bez elasticity

 

Číslo produktu: 67722
Použitie:: Starostlivosť o telo
Objem: 350 ml
EAN kód: 5901761967722

Body Caremed Q10 intenzívne spevňujúce telové mlieko

Starostlivosť o telo, vyvinutá v úzkej spolupráci s dermatológom, ktorá sa vyznačuje vysokým obsahom účinných zložiek a optimálnou toleranciou aj pre najcitlivejšiu pleť.
Q10 mlieko je určené na suchú pokožku a zlepšuje jej pružnosť. Inovatívna receptúra založená na koncentrovaných účinných látkach, ako koenzým Q10, Slimtense, Centella Asiatica, poskytuje viditeľné zlepšenie stavu elasticity pokožky len za 7 dní.
Výživná receptúra bohatá na vzácne oleje: kokosový olej, sójový olej, pšeničné klíčky, bambucké maslo a glycerín aktívne vyživuje pokožku. Poskytuje pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu, výživu, intenzívnu regeneráciu, spevnenie a posilnenie lipidovej ochrannej bariéry.

Účinné zložky:

Koenzým Q10 - má silné antioxidačné účinky, chráni bunky pred hypoxiou a voľnými radikálmi. Prirodzene stimuluje regeneráciu pokožky, takže je jemná a dostane svieži vzhľad.

Kokosový olej - zlepšuje cirkuláciu v pokožke a poskytuje jej výnimočnú pevnosť. Obnovuje lipidovú bariéru pokožky a odstraňuje pocit drsnosti, revitalizuje a zvláčňuje ju. Obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré pôsobia proti procesu starnutia.

Sójový olej - výrazné zlepšenie vzhľadu pokožky a ostré vyhladenie povrchu kože. Zlepšuje vzhľad pokožky a to aj v prípadoch, keď sú viditeľné vrásky.

Pšeničné klíčky - výťažok zabraňujú popraskaniu pokožky a zvláčňuje ju.

Bambucké maslo - zachováva prirodzenú bariéru lipidov, čo zabraňuje strate vlhkosti.

Glycerín - udržuje správnu úroveň vlhkosti aj v najhlbších vrstvách pokožky.

 

Použitie:

Ráno a večer naneste telové mlieko na pokožku, jemne vmasírujte. Pravidelným používaním je možné pozorovať zlepšenie stavu pokožky.