Úvod » Pleť » EVELINE GLYCOL therapy ošetrenie kyselinový peeling - 10% sérum


        

EVELINE GLYCOL therapy ošetrenie kyselinový peeling - 10% sérum

Peeling 30% AHA a 2% BHA a kyselina salicylová

novinka

 

Číslo produktu: 04554
Použitie:: Séra a olejčeky
Typ pleti:: Všetky
Objem: 18 ml
EAN kód: 5903416004554

GLYCOL therapy ošetrenie kyselinový peeling - 10% sérum

Silný, inovatívny prípravok obsahuje vysokú 30% koncentráciu komplexu s alfa-hydroxykyselinami (kyseliny AHA vrátane kyseliny glykolovej) a 2% komplexu s kyselinou salicylovou, vďaka čomu účinne exfoliuje odumretú pokožku, znižuje vrásky, znižuje nedokonalosti aj pigmentové škvrny a urýchľuje regeneráciu.

 

Účinné zložky:

30% komplex s kyselinami AHA - vrátane 10% kyseliny glykolovej, účinne reguluje obnovu epidermálnych buniek, znižuje drsnosť a pomáha minimalizovať stopy po akné.

2% komplex kyseliny BHA - zabraňuje nedokonalostiam, pomáha čistiť pokožku od čiernych bodiek, odstraňuje nadmerný lesk v T zóne.m čierne bodky. Pôsobí tiež antibakteriálne, čím zabraňuje tvorbe nedokonalostí.

 

Použitie:

Naneste peeling na očistenú a suchú pokožku a vyhnite sa oblasti očí a úst. Nechajte pôsobiť max. 10 minút. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Používajte 1-2 krát týždenne.

Varovanie: Produkt je určený len na vonkajšie použitie. Pred použitím si urobte alergický test na malom kúsku pokožky. Nepoužívajte na poškodenú podráždenú pokožku. Počas aplikácie môže dochádzať k začervenaniu, jemnému páleniu alebo brnenie, čo je prirodzená reakcia pokožky. Ak tieto príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, sérum sa musí vysadiť. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich ihneď vypláchnuť veľkým množstvom vody.

Počas kúry a 4 týždne po jej ukončení sa vyhnite silnému slnečnému žiareniu a používaniu solária.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením.