Úvod » Pleť » EVELINE GLYCOL therapy ošetrenie proti nedokonalostiam - 5% sérum


        

EVELINE GLYCOL therapy ošetrenie proti nedokonalostiam - 5% sérum

Nočná ošetrujúca kúra 10% niacinamid 1% zinok

novinka

 

Číslo produktu: 99563
Použitie:: Séra a olejčeky
Typ pleti:: Všetky
Objem: 18 ml
EAN kód: 5901761999563

GLYCOL therapy ošetrenie proti nedokonalostiam - 5% sérum

Ošetrenie založené na 10% komplexe s niacínamidom (vitamín B3) a 1% komplexe zinku s ohľadom na maximálnu účinnosť a jemnosť pokožky náchylnej na akné.

 

Účinné zložky:

10% komplex NIACINAMIDE - niacinamid alebo vitamín B3, odporúčaný na starostlivosť o pleť počas liečby akné. Minimalizuje póry, eliminuje nedokonalosti, posilňuje lipidovú bariéru pokožky, vďaka čomu zlepšuje odolnosť epidermis pri tvorbe nových pupienkov.

ZINC PCA 1% - komplex zinku podporuje zmiernenie príznakov akné a znižuje nadmernú sekréciu mazu.

Komplex kyseliny glykolovej 5% - urýchľuje obnovu buniek, stimuluje fibroblasty, čím zlepšuje elasticitu a spevnenie pokožky.

 

Použitie:

Produkt sa odporúča na použitie v noci. Večer naneste sérum na očistenú a suchú tvár a vyhnite sa oblasti očí a úst. Podľa tolerancie pokožky aplikujte 2-3 krát týždenne. Na deň sa odporúča používať krém.

Varovanie: Produkt je určený len na vonkajšie použitie. Pred použitím si urobte alergický test na malom kúsku pokožky. Nepoužívajte na poškodenú podráždenú pokožku. Počas aplikácie môže dochádzať k začervenaniu, jemnému páleniu alebo brnenie, čo je prirodzená reakcia pokožky. Ak tieto príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, sérum sa musí vysadiť. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich ihneď vypláchnuť veľkým množstvom vody.

Počas kúry a 4 týždne po jej ukončení sa vyhnite silnému slnečnému žiareniu a používaniu solária.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením.