Úvod » Pleť » EVELINE Hyaluron Clinic 70+ regeneračný a aktívne obnovujúci krém


        

EVELINE Hyaluron Clinic 70+ regeneračný a aktívne obnovujúci krém

deň/noc

 

Číslo produktu: 68453
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Objem: 50 ml
EAN kód: 5901761968453

Hyaluron Clinic 70+ regeneračný a aktívne obnovujúci krém

Séria Hyaluron Clinic, inšpirovaná ošetreniami estetickej medicíny, využíva synergický účinok pro-vitamínu B5 a piatich foriem kyseliny hyalurónovej: 5% Lab Hyaluron, viazaná kyselina hyalurónová, mikroguľôčky kyseliny hyalurónovej zväčšujúce svoj objem, Glycohyal LW a PatcH2O. Spoločne vytvárajú trojrozmernú sieť, ktorá poskytuje účinok celkového omladenia, ako z profesionálnej estetickej kliniky.

 

Regeneračný krém aktívna obnova je určený pre intenzívnu výživovú starostlivosť pre pokožku, ktorá dosiahla 70 rokov. Pokročilá receptúra poskytuje účinok viditeľného omladzovania pokožky prostredníctvom trojnásobného obnovovacieho účinku:

1. Extrémne zvlhčuje a znižuje viditeľnsť vrások: kombinácia piatich foriem kyseliny hyalurónovej poskytuje radikálnu injekciu hydratácie, vyhladzuje vrásky a zvyšuje elasticitu pokožky.

2. Intenzívne vyživuje a regeneruje: ceramidy stimulujú regeneračný proces pokožky, intenzívne vyživujú a pomáhajú obnoviť štruktúru pokožky. Provitamín B5 upokojuje, regeneruje a obnovuje jemnosť pokožky a navracia jej mladistvý vzhľad.

3. Spevňuje a zlepšuje pružnosť: Argantensive™ výrazne zvyšuje tón pleti a pri pravidelnom používaní  zabezpečuje dlhotrvajúci účinok spevnenia, obnovy a zlepšenia štruktúry pokožky.

 

Účinné zložky:

Kyselina hyaluronová - okamžite vypĺňa vrásky a jemné línie, dodáva pokožke hodvábnu jemnosť a hydratuje ju do hĺbky.

Ceramidy - obnovujú lipidovú štruktúru pokožky, zlepšujú pevnosť a pružnosť pokožky.

Pro-vitamín B5 -  zlepšuje regeneráciu pokožky zrýchlením metabolizmu buniek a stimulovaním ich obnovy. Pomáha udržiavať vlhkosť pokožky, preniká hlboko do pokožky, hydratuje a vyhladzuje ju, chráni, regeneruje a posilňuje pleťové bunky.

Argantensive™ - výrazne zvyšuje tón pleti

 

Použitie:

Každé ráno a večer aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.

Vhodný ako podklad pod make-up.