Úvod » Dekorativna kozmetika » EVELINE Lip Therapy PROFESSIONAL 2v1 cukrový peeling + hyalurónový vypĺňač pier


        

EVELINE Lip Therapy PROFESSIONAL 2v1 cukrový peeling + hyalurónový vypĺňač pier

2 produkty v 1 balení: vyhladzujúci cukrový peeling na pery (7ml) + hyalurónový vypĺňač pier (12ml)

top produkt

 

Číslo produktu: 64967
Použitie:: Sérum na pery
Objem: 7 ml + 12 ml
EAN kód: 5901761964967

Lip Therapy PROFESSIONAL 2v1 cukrový peeling + hyalurónový vypĺňač pier

Kombinácia vyhladzujúceho cukrového peelingu cukru a revolučného hyalurónového vypĺňača pier.

  • zmyselne vyplnené
  • s väčším objemom
  • ideáne tvarované
  • viditeľný efekt

Eveline Lip Therapy Professional je neinvazívny kozmetický postup na zväčšenie pier.

Neinvazívny dvojkrokový kozmetický prípravok pre vyhladenie a vyplnenie pier s viditeľným účinkom je založený na kombinácii vyhladzovacieho cukrového peelingu a revolučného hyalurónového vypĺňača pier.

Set obsahuje:

1. Cukrový peeling - bohatý na vyživujúce rastlinné oleje, jemne exfoliuje pokožku, vyhladzuje ju a regeneruje, stimuluje mikrocirkuláciu a pripravuje pery na aplikáciu séra, uľahčuje prenikanie účinných zložiek do pokožky. 1 min. peeling pier, po ktorom budú pery pripravené na ďalšiu časť procedúry, zlepší sa ich prekrvenie a navráti sa im krásna, šťavnatá farba.
2. Hyalurónový výpĺňač - rozširuje a zároveň vypĺňa medzibunkové priestory pokožky pier, posilňuje ich jemnú štruktúru, intenzívne zvlhčuje pokožku a tvaruje pery. Už 5 minút po aplikácii sú pery výrazne zväčšené a ich tvar je zvýraznený. Sérum sa rýchlo absorbuje, preniká do medzibunkových priestorov a viditeľne zvyšuje objem pier, zvýrazňuje ich prirodzenú farbu. Efekt zväčšenia trvá až 12 hodín.

Použitie:

Krok 1 - malé množstvo peelingu naneste na pery a jemne masírujte prstom alebo mäkkou kefkou na zuby. Prebytočné množstvo produktu umyjte vodu alebo utrite mokrou vreckovkou.

Krok 2 - po peelingu naneste malé množstvo séra na pery. Vmasírujte. Sérum použite aj niekoľkokrát za deň. Po nasiaknutí môžete použiť rúž alebo lesk na pery.

Mierny pocit mravenčenia a chladenia je zapríčinený pôsobením aktívnych zložiek. Nepoužívajte mimo kontúr pier. V prípade alergických reakcií alebo podráždenia prerušte používanie.

 

Účinok: Po 5 minútach viditeľne zväčšený objem pier, po 3 aplikáciách perfektne hladké, plné pery s výrazným obrysom.