Úvod » Pleť » EVELINE Royal Snail koncentrovaný aktívne regeneračný krém 70+


        

EVELINE Royal Snail koncentrovaný aktívne regeneračný krém 70+

deň/noc

 

Číslo produktu: 80998
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Objem: 50 ml
EAN kód: 5901761980998

Royal Snail koncentrovaný aktívne regeneračný krém 70+

Koncentrovaný ultra - regeneračný krém určený pre komplexnú starostlivosť o pleť po 70. roku života. Inovatívna receptúra výrazne zvyšuje regeneračnú kapacitu pokožky a pôsobí ako globálny omladzovač.

1. Vypĺňa vrásky a vplýva na zlepšenie štruktúry pokožky: synergický účinok filtrovaného slizu slimáka a VOLUFILINE™ podporuje syntézu bielkovín pre lipo - vyplnenie medzibunkových priestorov, výrazne zvyšuje hustotu a jednotnosť, vypĺňa a vyhladzuje aj hlboké vrásky.

2. Intenzívne rekonštruuje a chráni pleť pred ochabnutím: inovatívny heptapeptid PEP-7REPAIR™ v spolupôsobení s komplexom vápnika zvyšuje rýchlosť obnovy buniek, čím regeneruje pokožku a tá sa stáva pružnejšia, pevnejšia, vyživená a hladká.

3. Intenzívne vyživuje a spevňuje: Matrixyl Morphomics® redukuje vertikálne vrásky zodpovedné za tzv. "smutný výraz tváre". Niacínamid vyrovnáva kolorit pokožky a pôsobí proti pigmentovým škvrnám.

Exkluzívna séria Royal Snail spája mimoriadny regeneračný potenciál filtrovaného slimačieho slizu a najnovšej generácie heptapeptidového PEP 7REPAIR™, ktorá pôsobí ako koncentrovaná regeneračná ampulka.

 

Účinné zložky:

PEP-7REPAIR™ - biometrický peptid vzhľadom k podobnosti s prírodnými rastovými faktormi vykazuje veľmi silnú biologickú aktivitu a poskytuje viditeľné výsledky v zlepšení stavu pokožky už za 7 dní. PEP-7REPAIR™ stimuluje fyziologické procesy regenerácie pokožky, zabezpečuje intenzívny nárast pevnosti a elasticity pokožky a celkový účinok globálneho omladzovania.

Terapia slimačím slizom - vzácny filtrovaný sliz slimáka, ktorý sa používa v poslednej generácii dermo ošetrení pôsobí ako koncentrovaná ultrazvuková oprava pre pokožku. Jeho pôsobivá účinnosť je spôsobená bohatosťou účinných látok, ako sú: allantoín, kyselina glykolová, kolagén, elastín a mukopolysacharidy. Urýchľuje syntézu kolagénu a elastínu, vďaka čomu je pokožka dokonale regenerovaná, dokonale napnutá a elastická.

*získavanie slimačieho slizu, ktorý sa používa v kozmetike Eveline, sa uskutočňuje bez poškodenia a utrpenia slimákov

 

Použitie:

Naniesť krém každé ráno na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu, jemne vmasírovať. Vhodný ako základ pod make-up.