Úvod » Telo » EVELINE Total Action multifunkčný depilačný krém 8v1


        

EVELINE Total Action multifunkčný depilačný krém 8v1

hladké telo už za 3 minúty

 

Číslo produktu: 42156
Použitie:: Depilácia
Objem: 125 ml
EAN kód: 5901761942156

Total Action multifunkčný depilačný krém 8v1

Multifunkčný depilačný krém 8v1: odstraňuje nežiadúce ochlpenie, spomaľuje jeho rast, oslabuje vlasové folikuly, odstraňuje aj tie najkratšie chĺpky, znižuje frekvenciu výskytu odstránených chĺpkov, vyhladzuje, hydratuje pokožku, upokojuje podráždenie.

Formula Total Action založená na švajčiarskej receptúre zabezpečuje účinok dokonale hladkej pokožky už za 3 minúty. Výrobok má inovatívnu technológiu kozmetickej fotodepilácie, ktorá oslabuje vlasový folikul zodpovedný za rast cyklických vlasov.Okrem toho výrazne predlžuje interval medzi postupnými ošetreniami odstraňovania chĺpkov. Odstráni aj najkratšie chĺpky a zabraňuje rastovému faktoru vlasov, čo spôsobuje, že nové chĺpky rastú tenšie a slabšie.
Komplex intenzívnej starostlivosti obsahuje extrakt z aloe a mandľový olej, ktorý upokojuje podráždenia, intenzívne hydratuje, regeneruje a dokonale vyživuje pokožku.
Depilované miesta zostávajú hladké a optimálne upravené po dlhú dobu.

 

Technológia kozmetickej fotodepilácie:

5x slabšie a tenšie nové chĺpky

76% pomalší rast chĺpkov

65% menej zapálených vlasových folikúl

 

Použitie:

Rovnomerne naniesť špachtličkou krém na čistú a suchú pokožku, nechať pôsobiť 3 minúty a následne chĺpky odstrániť pomocou depilačnej špachtličky. Ak efekt ešte nie je dokonalý, nechať pôsobiť krém dlhší čas, ale nie viac ako 10 minút. Následne opláchnuť teplou vodou a jemne osušiť.