Úvod » Dekorativna kozmetika » EVELINE sérum na riasy TOTAL ACTION 8v1


        

EVELINE sérum na riasy TOTAL ACTION 8v1

8v1 sérum na riasy

 

Číslo produktu: 09982
Použitie:: Sérum na riasy
Objem: 10 ml
EAN kód: 5901761909982

Sérum na riasy 8v1 TOTAL ACTION

Inovatívny produkt, ktorý v sebe spája regeneračné vlastnosti séra, aktivátora rastu rias a základ pod riasenku. Intenzívna starostlivosť pre oslabené a krehké riasy. Sérum pracuje v 8 oblastiach, viditeľne posilňuje a zlepšuje stav mihalníc.

 

Účinné zložky:

Luxury of youth complexTM - je zložka bohatá o drahocenný arganový olej v súčinnosti s kyselinou hyalurónovou. Preniká do štruktúry rias, stimuluje ich rast a zdvojnásobuje objem rias optický. Účinne regeneruje, vyživuje a zahusťuje riasy.

D-panthenol - okamžite preniká hlboko do riasy, hydratuje, vyhladzuje a zahusťuje vlasové vlákno, leští, chráni, regeneruje a posilňuje riasy od korienkov až ku končekom.

Pravidelným používaním séra sú riasy jednoznačne dlhšie, silnejšie a menej náchylné k vypadávaniu. Profesionálna flexibilná kefka s kartáčovou textúrou umožní dokonalé nanášanie séra a vaše oči okamžite získajú hypnotický pohľad. Výrobok neobsahuje vonné látky.

Používajte sérum 8v1, ak sú vaše riasy:

1. Oslabené
2. Krehké
3. Bez lesku
4. Krátke
5. Tenké
6. Nevýrazné
7. Náchylné k vypadávaniu
8. Pomaly rastúce

 

Použitie:

Používajte ako bázu pred nanášaním čiernej maskary na čisté a suché mihalnice. Pre dosiahnutie lepšieho efektu môžete používať sérum aj na noc.