Úvod » Pleť » Eveline Gold Lift Expert 70+


        

Eveline Gold Lift Expert 70+

 

Číslo produktu: 41968
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Typ pleti:: Suchá/Citlivá
Objem: 50 ml
EAN kód: 5901761941968

Gold Lift Expert 70+ luxusný spevňujúci krém-sérum s 24k zlatom

Spevňujúci krém-sérum 70+ účinne posilňuje a obnovuje hlboké vrstvy pokožky a vďaka obsahu komplexov ANTI-AGE stimuluje vypĺňanie vzniknutých vrások a obnovuje objem pleti pomocou luxusných aktívnych látok gold elixír + vzácne oleje.

 

Účinné zložky:

24k častice zlata - majú priamou aplikáciou liftingový účinok na pokožku. Zvyšujú intenzívne spájanie kolagénu, ktorý omladzuje kontúry tváre a viditelne redukuje vrásky. Zlato posilnuje účinky ANTI-AGE komplexu, spomaľuje produkciu melanínu a prináša prirodzený vzhľad tváre.

MATRICHYL 3000 - peptidy, ktoré zaručujú zlepšenie pleti a pružnosti, vyhladenie hlbokých vrások, podporujú syntézu kolagénu I, III a IV. typu. Zlepšuje kontúry tváre.

RIGIN - komplex tetrapeptidov, ktorý vytvára na pleti mikrosieťku pre bunky, čo má napínací a liftingujúci účinok.

Kyselina hyaluronová - má nízku molekulovú hmotnosť, okamžite preniká pokožkou a vytvára mikrovrstvy, ktoré vyplnia vrásky zvnútra. Intenzívne zvlhčuje pokožku a pleť je potom pružnejšia a pevnejšia.

Oligoceane - komplex založený na termálnej vode bohatej na minerály, minerálne soli a oligo-elementy intenzívne vyživujú, hydratujú a vyhladzujú pokožku, Zanechávajú ju revitalizovanú a viditeľne omladenú.

Extrakt zo žen-šeňa - zlepšuje prekrvenie pokožky aj jej farbu.

INCA INCHI olej -  pravý rastlinný extrakt mladosti. Chráni bunky pred cih degradáciou a vytvára ochrannú lipidovú bariéru.

Makadamiový olej - redukuje škodlivý vplyv UV žiarenia. Bohatý na vitamíny A, B, E a minerálne prvky vylepšuje vzhľad pokožky, zlešuje jej pevnosť a elasticitu.

Sójový olej - bohatý na vitamín E a lecitín prinavracia pleti vypnutý vzhľad, elasticitu a zabraňuje strate vlhkosti.

 

Použitie:

Aplikujte na pokožku tváre, krku a dekoltu každé ráno a večer a jemne masírujte.