Úvod » Telo » SLIM EXTREME 4D- ARGANOVÉ TERMOAKTÍVNE ZOŠTIHĽUJÚCE SÉRUM PROTI CELULITÍDE


        

SLIM EXTREME 4D- ARGANOVÉ TERMOAKTÍVNE ZOŠTIHĽUJÚCE SÉRUM PROTI CELULITÍDE

s tepelným efektom

top produkt

 

Číslo produktu: 4774
Použitie:: Zoštíhľujúce a modelujúce séra na telo
Objem: 250 ml
EAN kód: 5907609394774

Slim EXTREME 4D termoaktívne zoštíhľujuce sérum s Argánovým olejom

Fomula bohatá na argánový olej stimuluje proces spaľovania tukového tkaniva a účinne redukuje celulitídu. 24k zlato pôsobiace v súčinnosti s bio hyaluron complex a kofeínom účinne stimuluje mikrocirkuláciu v podkožnom tkanive, odstraňuje toxíny a mastné kyseliny nahromadené v bunkách a ako výsledok vidiťelne odstraňuje celulitídu.

 

Účinné zložky:

Argánový olej - účinne znižuje aj pokročilú celulitídu a výrazne zňižuje viditeľnosť strií.

BioHyaluron Slim Complex - bohatý na kyselinu hyalúronovú v kombinácii s čistým 24-karátovým zlatom zanecháva jemný povlak na pokožke a vytvára neviditeľný korzet rozjasnenia a vyhladenia tela, jemné trblietajúci sa zlatom.

Isocell Slim - stimuluje  proces spaľovania tukového tkaniva.

PhytoCell - rastlinné kmeňové bunky aktivujú slabé a spiace kmeňové bunky v koži, čím stimulujú ich prirodzenú regeneráciu. To umožňuje odstránenie celulitídy prirodzenou cestou.

Rastlinné mlieko Chufa Milk Es - bohaté na vzácne vitamíny a minerály pôsobí v súčinnosti s riasami Laminaria a prírodným betaínom, hĺbkovo vyživuje, hydratuje a osviežuje pokožku.

Termálne pôsobenie: jemné zahrievanie buniek umožňuje okamžité prenikanie účinných látok hlboko do kože, čo zaisťuje maximálny účinok chudnutia.

 

Použitie:

Dva krát denne vmasírujte prípravok krúživými pohybmi do častí tela postihnutých nadmerným tukovým tkanivom a celuitídy - pás, zadok, stehná. Masírujte kým sa produkt úplne nevstrebe. Prvé výsledky je možné zaznamenať približne v priebehu 3-4 týždňov pravidelného používania. Pre udržanie dosiahnutého efektu sa odporúča používať sérum po celý rok 2-3 krát týždenne.

Po aplikácii si umyte ruky. Neaplikujte v čase tehotenstva a dojčenia. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznice.

UPOZORNENIE: Osoby s citlivou pokožkou,náchylné k praskaniu kapilár alebo tvorbou kŕčových žíl by nemali tento výrobok používať.