Úvod » NOVINKY » EVELINE bio Hyaluron Expert 70+ obnovujúci a omladzujúci krém


        

EVELINE bio Hyaluron Expert 70+ obnovujúci a omladzujúci krém

deň/noc HYPOALERGÉNNY

novinka

 

Číslo produktu: 07081
Použitie:: Starostlivosť o pleť
Typ pleti:: Zrelá aj citlivá
Objem: 50 ml
EAN kód: 5903416007081

EVELINE bio Hyaluron Expert 70+ obnovujúci a omladzujúci krém

Krémový koncentrát je špecifický tým, že je založený na synergickom účinku a spája v sebe silu až 6 prírodných foriem kyseliny hyalurónovej. Pôsobenie hyalurónovej výplne obnovujúceho a omladzujúceho krému bio Hyaluron Expert 70+ podporuje množstvo prospešných účinných látok ako GRAVITY UP, ktorý vypína a zdvíha pleť. FENSEBIOME PEPTID-hĺbkovo hydratuje, vyživuje a komplexne regeneruje pokožku. BAKUCHIOL je rastlinný ekvivalent retinolu, ktorý spevňuje a zároveň vypína pleť. Vyhladzuje a redukuje vrásky, zároveň zmierňuje škodlivé účinky slnečného žiarenia.

Patentované zloženie bioHYA50 ochraňuje mikrobióm pokožky. Mikrobióm predstavuje mikroflóru, ktorá je prirodzenou ochrannou bariérou. Vzorec bioHyaluron Expert obsahuje probiotiká a prebiotiká, ktoré posilňujú mikrobióm pleti.

Všetky produkty z radu bio Hyaluron Expert sú hypoalergénne, vegánske a nie sú testované na zvieratách.

  • hypoalergénny-poskytuje najlepšiu možnú starostlivosť aj o citlivú pleť
  • dermatologicky testovaný
  • zložky krému sú obzvlášť vhodné pre pokožku náchylnú k podráždeniu, začervenaniu a rôznym alergickým reakciám, či nedokonalostiam

Inovatívna patentovaná krémová štruktúra bola vyvinutá na základe prírodnej vegánskej kyseliny hyalurónovej. Jej mimoriadna účinnosť vyplýva z použitia bioHya50, ktorá je 100% zhodná s pokožkou vo forme kyseliny hyalurónovej s veľmi vysokou kožnou znášanlivosťou. Vďaka tomu sa odporúča obzvlášť pre pokožku vyžadujúcu si náročnú starostlivosť. Biokompatibilná molekulárna štruktúra bioHya50 poskytuje lepšie prenikanie do epidermy, čo zvyšuje účinnosť krému a spôsobuje jeho silný omladzujúci a spevňujúci účinok.

 

Použitie:

Každé ráno a večer aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Vhodný ako podklad pod make-up.