Úvod » NOVINKY » LASER Therapy TOTAL LIFT protivráskový krém na oči a očné viečka


        

LASER Therapy TOTAL LIFT protivráskový krém na oči a očné viečka

deň/noc

novinka

 

Číslo produktu: 93319
Použitie:: Starostlivosť o očné okolie
Typ pleti:: Všetky
Objem: 20 ml
EAN kód: 5907609393319

LASER Therapy TOTAL LIFT protivráskový krém na oči a očné viečka

Inovatívna séria LASER Therapy bola inšpirovaná najnovšími úspechmi laserovej technológie v estetickej kozmetike - laserom s frakčnými vláknami, ktorý stimuluje proces samoopravy a regenerácie pleti presnou mikrostimuláciou pokožky. Pomocou synergického účinku 12 revolučných peptidov, biofermentu Wakame a Centella asiatica, krémy tejto rady radikálne zlepšujú štruktúru pokožky, účinne vyhladzujú vrásky a pomáhajú obnoviť prirodzenú ochrannú bariéru epidermy.

Unikátna technológia LASER-UP SHOT, založená na pôsobivom pôsobení 12 peptidov najnovšej generácie, pôsobí ako revitalizačná „injekcia“ pre pokožku, ktorá si vyžaduje obnovenie mladistvej pevnosti a napätia. Presne vyhladzuje, vypĺňa prvé vrásky a vyhladzuje línie. Intenzívne spevňuje a zlepšuje hustotu pokožky, zaisťuje liftingový efekt a modeluje rysy tváre. Peptidový komplex najnovšej generácie, bohatý na Rigin® a Matrixyl® Morphomics, výrazne znižuje hĺbku vrások, urýchľuje regeneráciu a nekompromisne vyhladzuje línie a brázdy.

 

Účinné zložky:

Peptidový komplex najnovšej generácie - proNeuro Boost ™ - vďaka intenzívne relaxačnému účinku pôsobí proti viditeľným účinkom starnutia pleti, účinne vyhladzuje vrásky a redukuje vrásky očného okolia  „kohútie stopy“.

Centella Asiatica - nazývaná rastlina mladosti a dlhovekosti, sa po stáročia používa v čínskej a indickej medicíne kvôli jej jedinečným schopnostiam: upokojuje príznaky podráždenia a upokojuje veľmi citlivú pokožku. Vďaka veľkolepému posilneniu, regeneračným, proti starnutiu a antioxidačným vlastnostiam poskytuje globálne zlepšenie stavu pokožky, redukciu vrások a spevnenie. Výplňový krém proti vráskam je určený na komplexnú starostlivosť o pokožku okolo očí. Moderná receptúra krému dokonale hydratuje a upokojuje, redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. Aktivuje opravné procesy, dodáva pokožke viacrozmernú regeneráciu, zabraňuje transepidermálnej strate vody a posilňuje štruktúru pokožky, chráni pred symptómami podráždenia a zrýchleným starnutím pokožky.

Kofeín - zlepšuje mikrocirkuláciu, vyhladzuje a zaisťuje primeranú úroveň hydratácie.

Niacínamid - znižuje účinky fotografovania, jemne rozjasňuje tiene a obnovuje mladistvý a pokojný vzhľad pleti. 

 

Použitie:

Každé ráno a večer naneste krém na očistenú pokožku očného okolia.